ALEV100-CBS
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV100-CBS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV100-CBS
Opis
100A, 24V COIL, NC AUX CONTACT,
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 100 A 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Producent
Altran Magnetics, LLC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
16V=
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
24V=
Prąd cewki
250 mA
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Moc cewki
6W
Prąd znamionowy styku
100 A
Rezystancja cewki
96Ohm
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)