ALEV100-CASN
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV100-CASN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV100-CASN
Opis
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 100 A 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Funkcje
Styki pomocnicze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie wymuszenia działania
16V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
24V=
Prąd cewki
250 mA
Prąd znamionowy styku
100 A
Moc cewki
6W
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)
Rezystancja cewki
96Ohm