ALEV100-BN
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV100-BN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV100-BN
Opis
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 100 A 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Producent
Altran Magnetics, LLC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
8V=
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
12V=
Prąd cewki
461 mA
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Moc cewki
5,5W
Prąd znamionowy styku
100 A
Rezystancja cewki
26Ohm
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)