AEVT1000-CAU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Altran Magnetics, LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 1 kA 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AEVT1000-CAU
Numer produktu DigiKey
2040-AEVT1000-CAU-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEVT1000-CAU
Opis
1000A, 24V COIL, AUX CONTACT, B
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Styki pomocnicze
Producent
Altran Magnetics, LLC
Styl zakończenia
Element gwintowany
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
20V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
40 ms
Napięcie cewki
24V=
Czas zwalniania
20 ms
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Prąd cewki
350 mA
Prąd znamionowy styku
1 kA
Moc cewki
8,4W
Napięcie przełączania
1,8kV= (maks.)
Rezystancja cewki
68,57Ohms