PSC-48124
Numer produktu DigiKey
1920-1137-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSC-48124
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSC-48124 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Producent
Altech Corporation
Moc (W)
480W
Seria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
93%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
88 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,86" x 3,40" x 4,91" (123,4mm x 86,3mm x 124,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
124V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, TUV
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
373V
Numer standardowy
508; 60950-1
Napięcie - wyjściowe 1
24V