MC-65A-DC24V
Numer produktu DigiKey
MC-65A-DC24V-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC-65A-DC24V
Opis
CONTACTOR 3P 65A 2 NO/2 NC 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 65 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Kategoria
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Producent
Altech Corporation
Prąd znamionowy styku
65 A
Seria
Napięcie przełączania
600V~ (maks.)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Styki pomocnicze
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Bazowy numer produktu
Napięcie cewki
24V=