MC-32A-DC24V
Numer produktu DigiKey
1920-1937-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC-32A-DC24V
Opis
CONTACTOR 3P 32A 2 NO/2 NC 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 32 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Kategoria
Napięcie przełączania
600V~ (maks.)
Producent
Altech Corporation
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-5°C - 40°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
16,3V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia zwolnienia
6,3V=
Napięcie cewki
24V=
Czas pracy
65 ms
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Czas zwalniania
19 ms
Prąd znamionowy styku
32 A