CYF4L6-60V/BL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Altech Corporation
W magazynie: 11
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Altech Corporation
W magazynie: 52
Arkusz danych
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Rozłącznik Czarne 10-24 AWG
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CYF4L6-60V/BL
CYF4L6-60V/BL
Terminal Blocks
CYF4L6-60V/BL
Numer produktu DigiKey
1920-CYF4L6-60V/BL-ND
Producent
Numer produktu producenta
CYF4L6-60V/BL
Opis
DIN TERM BLK SCREW FUSE LED
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - IEC
1000V
Producent
Prąd - UL
10 A
Seria
Napięcie - UL
600V
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
10-24 AWG
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-4mm²
Typ
Rozłącznik
Funkcje
Wskaźnik LED
Typ odłącznika
Bezpiecznik topikowy
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
2
Typ bezpiecznika topikowego
5mm x 20mm, 5mm x 25mm
Liczba poziomów
1
Materiał -izolacja
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Zacisk - szerokość
6,0mm
Długość zdejmowania izolacji
10mm
Styl zakończenia
Wkręt
Bazowy numer produktu
Prąd - IEC
10 A