CYDLF4LRL6-60V
CYDLF4LRL6-60V
Terminal Blocks
CYDLF4LRL6-60V
Numer produktu DigiKey
1920-CYDLF4LRL6-60V-ND
Producent
Numer produktu producenta
CYDLF4LRL6-60V
Opis
DIN TERM BLK SCREW FUSE LED
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 4 Pozycje Rozłącznik Szare 10-24 AWG
Kategoria
Napięcie - IEC
1000V
Producent
Altech Corporation
Prąd - UL
10 A
Seria
Napięcie - UL
300V
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
10-24 AWG
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-4mm²
Typ
Rozłącznik
Funkcje
Wskaźnik LED
Typ odłącznika
Bezpiecznik topikowy
Kolor
Szare
Liczba pozycji
4
Typ bezpiecznika topikowego
5mm x 20mm, 5mm x 25mm
Liczba poziomów
2
Materiał -izolacja
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Zacisk - szerokość
6,0mm
Długość zdejmowania izolacji
9mm
Styl zakończenia
Wkręt
Bazowy numer produktu
Prąd - IEC
10 A