56.OW69.2400N
Numer produktu DigiKey
1920-1107-ND
Producent
Numer produktu producenta
56.OW69.2400N
Opis
RELAY SAFETY DPDT 8A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik bezpieczeństwa DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Funkcje
Szczelne - w pełni
Producent
Altech Corporation
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Zbiorcze
Czas pracy
15 ms
Status części
Aktywny
Czas zwalniania
12 ms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Prąd cewki
29 mA
Prąd znamionowy styku
8 A
Rezystancja cewki
820 Ohms
Napięcie przełączania
400V~, 250V=