SSAJ110100
Numer produktu DigiKey
4809-SSAJ110100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4809-SSAJ110100CT-ND - Taśma cięta (CT)
4809-SSAJ110100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SSAJ110100
Opis
SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki suwakowe SPDT Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Typ aktuatora
Standard
Producent
Alps Alpine
Długość aktuatora
1,30mm
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Obwód
SPDT
Skok przełącznika
1,40mm
Synchronizacja styku
Nie określono
Okres trwałości mechanicznej
10000 cykli
Funkcja przełącznika
On-On
Okres trwałości elektrycznej
10000 cykli
Prąd znamionowy (A)
10mA (=)
Siła robocza
153gf
Napięcie znamionowe - prąd stały
5 V