RK11K1140AHZ
Numer produktu DigiKey
4809-RK11K1140AHZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
RK11K1140AHZ
Opis
POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Alps Alpine
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,886" (22,50mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Gwint tulei
M9 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,618" x 0,433" (15,70mm x 11,00mm)