470021YY GE432
Numer produktu DigiKey
470021YYGE432-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
470021YY GE432
Opis
CABLE 2COND 17AWG GRAY 20M
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Szare 17 AWG 65,62' (20,00m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,220" (5,59mm)
Prod.
Długość
65,62' (20,00m)
Seria
Kolor płaszcza
Szare
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Odporne chemicznie, odporne na oleje, odporne na promieniowanie UV
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300 V
Typ kabla
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Liczba żył
2
Zastosowanie
Przemysł
Przekrój przewodu
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0276" (0,700mm)