470021YY GE321
Numer produktu DigiKey
470021YYGE321-ND
Producent
Numer produktu producenta
470021YY GE321
Opis
CABLE 2COND 17AWG GRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Szare 17 AWG 164,0' (50,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,220" (5,59mm)
Prod.
Długość
164,0' (50,0m)
Seria
Kolor płaszcza
Szare
Opakowanie
Szpula
Funkcje
Odporne chemicznie, odporne na oleje, odporne na promieniowanie UV
Status części
Aktywny
Napięcie
300 V
Typ kabla
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Liczba żył
2
Zastosowanie
Przemysł
Przekrój przewodu
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0276" (0,700mm)