AOTF16N50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 152 025
Vishay Siliconix
W magazynie: 814
Arkusz danych
STMicroelectronics
W magazynie: 363
STMicroelectronics
W magazynie: 315
W magazynie: 898
W magazynie: 663
W magazynie: 685
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 97
W magazynie: 22
W magazynie: 87
Kanał N 500 V 16A (Tc) 50W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF16N50
Numer produktu DigiKey
AOTF16N50-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF16N50
Opis
MOSFET N-CH 500V 16A TO220-3F
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
51 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2297 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
50W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
370mOhm przy 8A, 10V