AOTF11N60 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Vishay Siliconix
W magazynie: 2 890
Arkusz danych
Kanał N 600 V 11A 50W Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF11N60
Numer produktu DigiKey
785-AOTF11N60-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF11N60
Opis
MOSFET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
30.6 nC @ 10 V
Opakowanie
Zbiorcze
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1656 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
50W
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
650mOhm przy 5,5A, 10V