AOK20B135D1
Numer produktu DigiKey
785-1687-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOK20B135D1
Opis
IGBT 1350V 40A TO-247
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT 1350 V 40 A 340 W Otwór przelotowy TO-247
Kategoria
Energia przełączania
1,05mJ (wył.)
Producent
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
66 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
-/156ns
Status części
Nie do nowych projektów
Warunki probiercze
600V, 20A, 15Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1350 V
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
40 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
80 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,8V przy 15V, 20A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247
Moc - maks.
340 W