AS4C256M16D4A-62BCN jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Insignis Technology Corporation
W magazynie: 18
Arkusz danych
SDRAM - DDR4 Pamięci IC 4Gbit POD 1.6 GHz 18 ns 96-FBGA (7,5x13)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AS4C256M16D4A-62BCN
Numer produktu DigiKey
1450-AS4C256M16D4A-62BCN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS4C256M16D4A-62BCN
Opis
IC DRAM 4GBIT POD 96FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AS4C256M16D4A-62BCN Modele
Kategoria
Częstotliwość zegara
1.6 GHz
Prod.
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
15ns
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
18 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,14V - 1,26V
Typ pamięci
Ulotna
Temperatura robocza
0°C - 95°C (TC)