ACS773LCB-050B-SMT-T
Numer produktu DigiKey
620-ACS773LCB-050B-SMT-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
ACS773LCB-050B-SMT-T
Opis
CURRENT SENSOR HE 50A 5-CB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 5-CB odprowadzenia formowane, SMT
Modele EDA/CAD
ACS773LCB-050B-SMT-T Modele
Kategoria
Liniowość
±0,9%
Prod.
Napięcie - zasilania
3V - 3,6V
Opakowanie
Rurka
Czas odpowiedzi
2,5µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Typ mocowania
Czułość
26,4mV/A
Obudowa / skrzynia
5-CB odprowadzenia formowane, SMT
Częstotliwość
Prąd stały - 200kHz