ACS733KMATR-65AB-T
Numer produktu DigiKey
620-ACS733KMATR-65AB-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS733KMATR-65AB-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS733KMATR-65AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS733KMATR-65AB-T
Opis
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 65A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Modele EDA/CAD
ACS733KMATR-65AB-T Modele
Kategoria
Dokładność
±2,5%
Prod.
Napięcie - zasilania
3,14V - 3,46V
Czas odpowiedzi
0,3µs
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Typ mocowania
Czułość
20,3mV/A
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Częstotliwość
100kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Liniowość
±0,5%