ACS72981LLRATR-050B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS72981LLRATR-050B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS72981LLRATR-050B5CT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS72981LLRATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS72981LLRATR-050B5
Opis
CURRENT SEN HE/DIFF 50A 7-PSOF
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu ±50A 1 kanały Zjawisko Halla, różnicowe Dwukierunkowe Moduł 7-PowerSMD
Modele EDA/CAD
ACS72981LLRATR-050B5 Modele
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 250kHz
Prod.
Liniowość
±0,8%
Seria
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Czas odpowiedzi
1,8µs
Prąd - zasilania (maks.)
14mA (typ.)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-PowerSMD
Obudowa dostawcy urządzenia
7-PSOF
Czułość
40mV/A