ACS722LLCTR-40AU-T
Numer produktu DigiKey
620-1640-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1640-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1640-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS722LLCTR-40AU-T
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 40A 8-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 40A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Jednokierunkowa 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACS722LLCTR-40AU-T Modele
Kategoria
Liniowość
±1%
Prod.
Dokładność
±3%
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
3V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Czas odpowiedzi
5µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
12mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Czułość
66mV/A
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Częstotliwość
Prąd stały - 80kHz