ACS714LLCTR-20A-T
Numer produktu DigiKey
620-1226-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1226-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1226-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS714LLCTR-20A-T
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 20A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Modele EDA/CAD
ACS714LLCTR-20A-T Modele
Kategoria
Liniowość
±1,5%
Prod.
Dokładność
±1,5%
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Nie do nowych projektów
Czas odpowiedzi
3,5µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
13mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Czułość
100mV/A
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Częstotliwość
Prąd stały - 80kHz