ACS70331EESATR-2P5B3
Numer produktu DigiKey
620-1889-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1889-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1889-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS70331EESATR-2P5B3
Opis
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 2,5A 1 kanały GMR Dwukierunkowe 12-PowerWFQFN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACS70331EESATR-2P5B3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liniowość
±0,2%
Prod.
Dokładność
±2%
Seria
Napięcie - zasilania
3V - 4,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas odpowiedzi
535ns
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Do pomiaru
Prąd zmienny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ czujnika
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Prąd - pomiar
Typ mocowania
Liczba kanałów
1
Obudowa / skrzynia
12-PowerWFQFN
Wyjście
Napięcie
Obudowa dostawcy urządzenia
12-QFN (3x3)
Czułość
400mV/A
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
Prąd stały - 1MHz