ACS37010LLZATR-030B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS37010LLZATR-030B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS37010LLZATR-030B5CT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS37010LLZATR-030B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS37010LLZATR-030B5
Opis
CURRENT SENSOR HE 30A 6-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 30A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm), 6 odprowadzeń
Kategoria
Częstotliwość
DC ~ 450kHz
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Seria
Czas odpowiedzi
1,3µs
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Do pomiaru
Prąd stały
Klasa
Motoryzacja
Typ czujnika
Kwalifikacja
AEC-Q100
Wyjście
Napięcie
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm), 6 odprowadzeń
Czułość
66,7mV/A