ACS37003KMCATR-180B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS37003KMCATR-180B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS37003KMCATR-180B5CT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS37003KMCATR-180B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS37003KMCATR-180B5
Opis
CURRENT SENSOR HE 180A 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 180A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Kategoria
Częstotliwość
400kHz
Prod.
Liniowość
±0,5%
Seria
Dokładność
±1,1%
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Prąd - zasilania (maks.)
18mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Czułość
12mV/A