A3909GLNTR-T
Numer produktu DigiKey
620-1498-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1498-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1498-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A3909GLNTR-T
Opis
IC FULL BRIDGE DRIVER 1A 10-SOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pełen mostek Sterownik Przeznaczenie ogólne, silniki krokowe LDMOS 10-SSOP
Kategoria
Prąd - wyjściowy / kanał
1A
Producent
Allegro MicroSystems
Napięcie - zasilania
4V - 18V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - obciążenia
4V - 18V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Pełen mostek
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Ograniczanie prądu, ochrona przed przegrzewaniem
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, silniki krokowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Interfejs
Logiczne
Obudowa / skrzynia
10-SOP (szerokość 0,154", 3,90mm)
Typ obciążenia
Indukcyjny
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SSOP
Technologia
LDMOS
Bazowy numer produktu
Rds wł. (typ.)
1,6Ohm LS + HS