G-410-V2575
Numer produktu DigiKey
EAR1249-ND
Producent
Numer produktu producenta
G-410-V2575
Opis
SCREW GROMMET THERMOPLASTIC BLK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Uszczelnienia wkrętów Termoplastyczny Czarne
Kategoria
Średnica otworu mocującego
0,250" (6,35mm) 1/4"
Producent
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Wysokość głowicy
0,230" (5,84mm)
Seria
Materiał
Termoplastyczny
Opakowanie
Torba
Kolor
Czarne
Status części
Nieaktualne
Bazowy numer produktu
Średnica głowicy
0,377" (9,58mm)