VUE-3215-FD25PX-N3
Numer produktu DigiKey
2084-VUE-3215-FD25PX-N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VUE-3215-FD25PX-N3
Opis
GRAPHIC DISPLAY - - 21.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Display Port, DVI, HDMI, VGA, USB 21,5" (546,10mm) 1920 x 1080
Kategoria
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Producent
Advantech Corporation
Rozmiar ekranu po przekątnej
21,5" (546,10mm)