VUE-2156-FD45PX-N4
Numer produktu DigiKey
2084-VUE-2156-FD45PX-N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
VUE-2156-FD45PX-N4
Opis
GRAPHIC DISPLAY - - 15.6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Display Port, DVI, HDMI, VGA, USB 15,6" (396,24mm) 1920 x 1080
Kategoria
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Producent
Advantech Corporation
Rozmiar ekranu po przekątnej
15,6" (396,24mm)