Ilustracja dla SQF-S25VF-7K6GDVCE jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SQF-S25VF-7K6GDVCE
Numer produktu DigiKey
2084-SQF-S25VF-7K6GDVCE-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQF-S25VF-7K6GDVCE
Opis
SSD 7.68TB 2.5" TLC SATA III
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (TLC) 7,68TB SATA III 2,5"
Kategoria
Kształt
2,5"
Producent
Advantech Corporation
Prędkość - odczytu
550MB/s
Seria
Prędkość - zapisu
530MB/s
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
SATA III
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar pamięci
7,68TB
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,85mm x 7,00mm