SQF-S25V8-960G-SCE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Advantech Corporation
W magazynie: 0
Ilustracja dla SQF-S25V8-960G-SCE jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SQF-S25V8-960G-SCE
Numer produktu DigiKey
2084-SQF-S25V8-960G-SCE-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQF-S25V8-960G-SCE
Opis
SSD 960GB 2.5" TLC SATA III 5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (TLC) 960GB SATA III 2,5" 5V
Kategoria
Kształt
2,5"
Producent
Advantech Corporation
Prędkość - odczytu
560,2MB/s
Seria
Prędkość - zapisu
533,5MB/s
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Nieaktualne
Typ
SATA III
Rozmiar pamięci
960GB
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,85mm x 7,00mm