96PSA-A90W19OT-3
Numer produktu DigiKey
2084-96PSA-A90W19OT-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
96PSA-A90W19OT-3
Opis
AC/DC ADAPTER 90W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19V 90 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,74A
Producent
Advantech Corporation
Moc (W)
90 W
Seria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
0.88
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 2 pozycje
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,08" x 2,01" x 1,22" (129,0mm x 51,0mm x 30,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
19V