96PSA-A60W12V1-4
Numer produktu DigiKey
2084-96PSA-A60W12V1-4-ND
Producent
Numer produktu producenta
96PSA-A60W12V1-4
Opis
ADP A/D 100-240V 60W 12V C14 DC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 60 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
Advantech Corporation
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
Poziom VI
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wyjściowe
12V
Rozmiar / wymiar
4,72" x 2,07" x 1,28" (120,0mm x 52,5mm x 32,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Agencja zatwierdzająca
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, FCC, IRAM, KC, PSB, PSE, RCM, TUV, UL
Moc (W)
60 W