ATS-X53425P-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS2041-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-X53425P-C1-R0
Opis
SUPERGRIP HEATSINK 42X42X17.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Kategoria
Długość
1,673" (42,50mm)
Prod.
Szerokość
1,673" (42,50mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,689" (17,50mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
1,75°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
3,00°C/W