ATS-HP-F6L250S50W-023
Numer produktu DigiKey
ATS2163-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-F6L250S50W-023
Opis
HEAT PIPE FLAT 3X8X250MM
Szczegółowy opis
Heat Pipe Flat Copper Sintered
Kategoria
Typ taśmy
Sintered
Długość
9,843" (250,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość
0,315" (8,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość
0,118" (3,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Kształt
Płaski
Moc - chłodzenia
75,0W przy 250mm