ATS-HP-D8L300S55W-011 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Wakefield Thermal Solutions
W magazynie: 56
Arkusz danych
Ciepłowód Okrągłe Miedź Sintered
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Heat Pipe Overview and Explanation
We Own The Board
ATS-HP-D8L300S55W-011
Numer produktu DigiKey
ATS2151-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D8L300S55W-011
Opis
HEAT PIPE ROUND 8 OD 300MM
Szczegółowy opis
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategoria
Typ taśmy
Sintered
Długość
11,811" (300,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
Śr. zewn. 0,315" (8,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Kształt
Okrągłe
Bazowy numer produktu
Moc - chłodzenia
48,0W przy 300mm