ATS-HP-D6L70S153W-127
Numer produktu DigiKey
ATS2539-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D6L70S153W-127
Opis
HEAT PIPE ROUND 6 OD 70MM
Długość
2,756" (70,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,236" (6,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
192,1W przy 70mm