ATS-HP-D6L300S30W-010 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Boyd Laconia, LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ciepłowód Okrągłe Miedź Sintered
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Heat Pipe Overview and Explanation
ATS Heat Pipe Line Expansion
ATS-HP-D6L300S30W-010
Numer produktu DigiKey
ATS2150-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D6L300S30W-010
Opis
HEAT PIPE ROUND 6 OD 300MM
Długość
11,811" (300,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,236" (6,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
21,0W przy 300mm