ATS-HP-D6L250S43W-131
Numer produktu DigiKey
ATS2542-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D6L250S43W-131
Opis
HEAT PIPE ROUND 6 OD 250MM
Długość
9,843" (250,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,236" (6,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
53,8W przy 250mm