ATS-HP-D5L300S25W-008
Numer produktu DigiKey
ATS2148-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D5L300S25W-008
Opis
HEAT PIPE ROUND 5 OD 300MM
Długość
11,811" (300,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
38,0W przy 300mm