ATS-HP-D5L300G25W-004
Numer produktu DigiKey
ATS2144-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D5L300G25W-004
Opis
HEAT PIPE ROUND 5 OD 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Heat Pipe Round Copper Grooved
Kategoria
Typ taśmy
Rowkowane
Producent
Advanced Thermal Solutions Inc.
Długość
11,811" (300,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
Śr. zewn. 0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Typ
Ciepłowód
Materiał
Miedź
Metoda przytwierdzenia
Żywica epoksydowa lub lut
Płyn roboczy
Distilled Water
Kształt
Okrągłe
Bazowy numer produktu
Moc - chłodzenia
30,0W przy 300mm