ATS-HP-D5L200S40W-007
Numer produktu DigiKey
ATS2147-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D5L200S40W-007
Opis
HEAT PIPE ROUND 5 OD 200MM
Długość
7,874" (200,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
41,0W przy 200mm