ATS-HP-D5L200G40W-003
Numer produktu DigiKey
ATS2143-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-HP-D5L200G40W-003
Opis
HEAT PIPE ROUND 5 OD 200MM
Szczegółowy opis
Heat Pipe Round Copper Grooved
Kategoria
Typ taśmy
Rowkowane
Długość
7,874" (200,00mm)
Średnica
Śr. zewn. 0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
30°C - 120°C
Moc - chłodzenia
47,0W przy 200mm