ATS-EXL78-300-R0
Numer produktu DigiKey
ATS2203-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL78-300-R0
Opis
HEATSINK AL6063 300X139X7.6MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL78-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
5,748" (146,00mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,299" (7,60mm)
4,40°C/W przy 200LFM
12,00°C/W
Długość
11,811" (300,00mm)