ATS-EXL75-300-R0
Numer produktu DigiKey
ATS2198-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL75-300-R0
Opis
HEATSINK AL6063 300X76X18.5MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL75-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
2,976" (75,60mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,728" (18,50mm)
1,40°C/W przy 200LFM
9,70°C/W
Długość
11,811" (300,00mm)