ATS-EXL72-300-R0
Numer produktu DigiKey
ATS2195-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL72-300-R0
Opis
HEATSINK AL6063 300X41X6.6MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL72-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
1,604" (40,75mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,260" (6,60mm)
17,70°C/W przy 200LFM
47,40°C/W
Długość
11,811" (300,00mm)