ATS-EXL71-300-R0
Numer produktu DigiKey
ATS2187-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL71-300-R0
Opis
HEATSINK AL6063 300X37X8MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL71-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
1,457" (37,00mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,315" (8,00mm)
9,50°C/W przy 200LFM
36,40°C/W
Długość
11,811" (300,00mm)