ATS-EXL120-300-R0
Numer produktu DigiKey
684-ATS-EXL120-300-R0-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL120-300-R0
Opis
PCIE EXTRUSION PROFILE, AL6063
Modele EDA/CAD
ATS-EXL120-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
3,150" (80,00mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,551" (14,00mm)
2,40°C/W przy 200LFM
13,00°C/W
Długość
11,811" (300,00mm)