ATS-EXL118-300-R0
Numer produktu DigiKey
684-ATS-EXL118-300-R0-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-EXL118-300-R0
Opis
PCIE EXTRUSION PROFILE, AL6063
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator Aluminium Montaż górny, wytłaczany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATS-EXL118-300-R0 Modele
Kategoria
Szerokość
1,996" (50,70mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,484" (12,30mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
4,00°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
19,90°C/W
Typ
Montaż górny, wytłaczany
Materiał
Metoda przytwierdzenia
Samoprzylepna
Wykończenie materiału
Odtłuszczony
Kształt
Prostokątne, żeberka
Bazowy numer produktu
Długość
11,811" (300,00mm)